SPA with pool and chairs

SPA centru un baseinu ierīkošana, apkope

Kopš 2014. gada SPA servisa centrs palīdz klientiem no visas Latvijas realizēt ieceri par baseina ierīkošanu. Sadarbojoties ar labākajiem Spānijas, Itālijas, Somijas un Vācijas ražotājiem, mēs piedāvājam baseinu celtniecību, unikālu ūdens procedūru vietu (SPA) ierīkošanu, nepieciešamā aprīkojuma tirdzniecību un visa veida ūdens konceptu apkopi. 

Piedāvājam skimmeru, pārplūdes baseinus un betona baseinus. Sadarbojamies ar dažādiem ražotājiem, lai katram klientam varētu sagatavot vislabāko risinājumu un spētu nodrošināt pilnu servisu garantijas kā arī pēc garantijas laikā ar oriģinālajām rezerves daļām.

Pēc baseinu un SPA centru ierīkošanas palīdzēsim arī ar to apkopi. Ja ir noslēgts apkopes līgums, esam gatavi izsaukumiem pat diennakts tumšajā laikā! Strādājam gan ar uzņēmumiem, gan individuāliem klientiem. Mums vienmēr ir bijusi svarīga kvalitāte, tāpēc lielu uzmanību pievēršam klientu vajadzībām. Esiet droši - neatkarīgi no apstākļiem, mēs atradīsim jums vispiemērotāko risinājumu!

RTU Ķīpsalas peldbaseins, ieklājuma renovācija SPA serviss


Piedāvājam arī spa vannas visdažādākajām gaumēm un vajadzībām. Pārstāvam dažādus ražotājus, piemeklēsim tieši Jums piemērotāko variantu!

SPA hidromasāžas vannas


Pakalpojumi

Bez SPA centru un baseinu ierīkošanas, apkopes, mēs piedāvājam arī virkni citus pakalpojumus. Pie mums ir iespējams iegādāties visu nepieciešamo baseina aprīkojumu, aksesuārus, turklāt neateiksim, ja vēlēsieties, piemēram, ierīkot pirti! Mēs esam patiesi profesionāļi baseinu lietās.

Pools spa-servisa-centrs Baseini   Baseinu ķīmija

                BASEINI

                      BASEINU ĶĪMIJA
CONCEPT DEVELOPMENT SPA servisa centrs   Baseinu un SPA apkope

 PROJEKTĒŠANA

  APKALPOŠANA